shadow_left
Logo
Shadow_R
   
Správa počítačových sietí

ImageNie je možné do vašej firmy doručiť elektronickú poštu? Nedá sa otvoriť internetová stránka? Napadol vaše počítače vírus? Nemôžete dokončiť dôležitý projekt, lebo vám práve skolabovala počítačová sieť?
Máme pre vás riešenie! Vyhnite sa stresovým situáciám a vsaďte na prevenciu! Pravidelné kontroly počítačov a serverov výrazne znížia riziko poruchy vašej počítačovej siete.
Vykonávame správu počítačových sietí s pracovnými stanicami a servermi Windows a Linux.

Viac informácií

 
Zálohovanie IT infraštruktúry

ImageAk ste sa niekedy zamýšľali nad dôležitosťou vašich firemných dát, určite viete, že strata údajov, čo i len z jedného pracovného dňa môže pre vašu spoločnosť znamenať nemalé finančné straty, zmarené obchodné príležitosti, prípadne nespokojných zákazníkov, ktorí čakajú na odpovede na svoje otázky.

Viac informácií

 
Servis počítačov

ImagePrestal váš počítač reagovať? Extrémne sa spomalil? Vyskakujú vám na obrazovke okná s reklamami? Počítač hučí? Nedá sa zapnúť? Vypisuje sa hlásenie o kritickej chybe?
Pre mnohých je počítač pracovný prostriedok. Využívajte ho na plný výkon. Dajte si u nás urobiť diagnostiku a následnú opravu.
Vykonávame servis počítačov vrátane nastavenia softvéru a optimalizácie.

Viac informácií

 
Predaj počítačov

ImageChcete kúpiť počítač a neviete si vybrať, ktorý je pre vás najvhodnejší? Alebo ste nenašli v ponukách počítač s takými parametrami, koré požadujete?
Zostavíme vám počítač presne podľa vašich požiadaviek. Navrhneme vám riešenie podľa vašich nárokov.

Viac informácií

 
Výroba web stránok

ImageDali ste si vyrobiť web stránku a pri každej zmene obsahu musíte platiť za modifikáciu stránky?
Vyrobíme vám web stránku, za ktorú zaplatíte iba raz, všetky zmeny obsahu a obrázkov si môžete vykonávať sami.

Viac informácií

www.gestalttherapy.sk